facebook twitter Google Plus
Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Henüz sadece ismi ve kanalı açıklanan Bahtiyar Ölmez'in 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bahtiyar Ölmez 9. bölümü ile 6 ocak cumartesi akşamı Atv ekranlarında. Bahtiyar Aylin'in hayatını kurtarmak için kendini riske atmış bu tavrı Aylin tarafından oldukça ilgi görmüştür. Aylin artık Bahtiyar'ın kendisine aşık olduğunu düşünür ve ona karşı tavrını değiştirir.Rıfat Aylin'e yapılan suikasti öğrenince Hamdi'yi öldürmek için harekete geçer.


Bahtiyar Ölmez dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bahtiyar Ölmez dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti