facebook twitter Google Plus
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı özeti:

Henüz sadece ismi ve kanalı açıklanan Bahtiyar Ölmez'in 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahtiyar Ölmez 14. bölümü ile 17 şubat cumartesi akşamı Atv ekranlarında. Bahtiyar Aylin'in hayatını kurtarmak için kendini riske atmış bu tavrı Aylin tarafından oldukça ilgi görmüştür. Aylin artık Bahtiyar'ın kendisine aşık olduğunu düşünür ve ona karşı tavrını değiştirir.Rıfat Aylin'e yapılan suikasti öğrenince Hamdi'yi öldürmek için harekete geçer.


Bahtiyar Ölmez dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bahtiyar Ölmez dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: bahtiyar ölmez fragmanı izle, bahtiyar ölmez fragman, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm Fragmanı özeti