facebook twitter Google Plus
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Henüz sadece ismi ve kanalı açıklanan Bahtiyar Ölmez'in 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bahtiyar Ölmez 14. bölümü ile 17 şubat cumartesi akşamı Atv ekranlarında. Bahtiyar Aylin'in hayatını kurtarmak için kendini riske atmış bu tavrı Aylin tarafından oldukça ilgi görmüştür. Aylin artık Bahtiyar'ın kendisine aşık olduğunu düşünür ve ona karşı tavrını değiştirir.Rıfat Aylin'e yapılan suikasti öğrenince Hamdi'yi öldürmek için harekete geçer.


Bahtiyar Ölmez dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bahtiyar Ölmez dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bahtiyar Ölmez 14. Bölüm 2. Fragmanı özeti